Wspieramy, pomagamy, angażujemy się!

Wspieramy, pomagamy, angażujemy się!

CEWE COLOR to dużo więcej niż tylko producent Fotoksiążki nr 1 w Polsce i Europie

Jako lider branży foto angażujemy się w inicjatywy non-profit dając przykład do naśladowania!

Pobierz darmowy program - zwycięzcę wielu testów

Pobierz program

CEWE Fotoksiążka sponsorem najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego w Polsce.

CEWE Fotoksiążka sponsorem najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego w Polsce.
Na turniej składa się dwanaście spotkań w 11 miastach. Nagrody w turnieju to 14-karatowa złota rakieta tenisowa, roczny zestaw herbat TEEKANNE oraz CEWE Fotoksiążki.

Pomysł na turniej TEEKANNE CEWE CUP powstał z troski o zdrowy tryb życia u najmłodszych. Co ciekawe twarzą marki w Niemczech jest legenda tenisa, Steffi Graff.

Organizatorem TEEKANNE - CEWE CUP jest Top-Team Szkoła Tenisa Patrycja Lipiec; sponsorami głównymi TEEKANNE Polska i CEWE COLOR.

Wsparcie organizacji Dnia Dziecka w Obornikach Śląskich

Wsparcie organizacji Dnia Dziecka w Obornikach Śląskich
Klub motocyklowy DTR złożył serdeczne podziękowania CEWE Color za okazane wsparcie i pomoc dla wychowanków Domu Nad Stawem w Obornikach Śląskich z okazji zorganizowanego Dnia Dziecka 2013

Wspieramy Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Wspieramy Fundację Ewy Błaszczyk
FUNDACJA „AKOGO?” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza.

Celem Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu oraz wybudowanie pierwszej w Polsce kliniki-wzorca (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie te najcięższe przypadki trafiają.

Firma CeWe Color będąca producentem CeWe Fotoksiążek wspiera aktywnie fundacje poprzez możliwość niedopłatnego wydrukowania naszych CeWe Fotoksiążek.

Wspieramy "CENTRUM CENTRUM LECZENIA SZPICZAKA"

Wspieramy
  Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka powstała w Krakowie w 2008 roku. W 2009 roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego. Fundacja pomaga chorym, ich rodzinom, prowadzi działalność wydawniczą, szkoleniową, edukacyjną, działa w promocji i ochronie zdrowia w Polsce.

 

Planujemy w niedalekiej przyszłości zorganizowanie „Centrum Leczenia Szpiczaka”, gdzie będą nowocześnie diagnozowani oraz leczeni chorzy ze szpiczakiem mnogim. Choroba ta jest nowotworem hematologicznym, na który cierpi ponad 1.000.000 osób na całym świecie. W Polsce co roku odnotowujemy około 1500 nowych przypadków zachorowań; aktualnie liczba pacjentów w naszym kraju szacowana jest na około 10.000 osób i z roku na rok przybywa chorych z tym rozpoznaniem z niezbadanych powodów. Pacjenci głównie są leczeni w Klinikach Hematologii oraz Centrach Onkologii. W okresie ostatnich 10 lat średnia długość życia pacjentów ze szpiczakiem mnogim znacznie się wydłużyła, między innymi dzięki wprowadzeniu nowych leków, takich jak: bortezomib, lenalidomide oraz terapia z wykorzystaniem auto-przeszczepienia szpiku kostnego. Aktualnie szpiczak mnogi jest traktowany jako choroba przewlekła. Z uwagi na specyfikę tej choroby sądzimy, iż istnieje potrzeba zorganizowania Centrum, które zajęłoby się pacjentami ze szpiczakiem w sposób kompleksowy oraz interdyscyplinarny od chwili rozpoznania i dalej podczas indywidualnego leczenia. Choroba ta jest bardzo złożona i jej leczenie wymaga doświadczenia oraz współpracy wielu specjalistów tak, aby w sposób optymalny była prowadzona terapia. Mamy marzenie, aby w przyszłym Centrum współpracowali: hematolodzy, nefrolodzy, radioterapeuci, ortopedzi, neurolodzy, rehabilitanci, psycholodzy oraz osoby innej specjalności na rzecz chorych ze szpiczakiem mnogim. Pacjent będzie podmiotem, wokół którego zostaną skupieni lekarze różnych specjalności celem najlepszego prowadzenia oraz leczenia tego trudnego nowotworu, co jest nadrzędnym celem przyszłego Centrum. Planujemy też zorganizowanie Ośrodka Badawczego, gdzie mamy nadzieję na rozwój naukowy w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Centrum będzie współpracować z polskimi oraz światowymi klinikami zajmującymi się szpiczakiem. Aby zorganizować przyszłe zamierzenie powołana w 2008 roku „Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka”, prowadzi swoją działalność, której celem statutowym jest zbieranie środków i funduszy na rozwój przyszłego Centrum. Planujemy również pozyskanie środków oraz dofinansowania z Unii Europejskiej, gdzie takiego Centrum jeszcze wciąż nie ma i mamy nadzieję być pierwsi w Europie. Podobne Centra istnieją już od wielu lat w Stanach Zjednoczonych i panuje opinia, iż tam chorzy są diagnozowani oraz leczeni w sposób najbardziej optymalny na świecie. W przyszłości diagnostykę i terapię będziemy prowadzić nie tylko dla Polaków, lecz również dla wielu obywateli Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje na temat szpiczaka mnogiego można znaleźć na stronach: www.myeloma.org,www.szpiczak.org.pl, www.myeloma.cz , www.multiplemyeloma.org , www.jurczyszyn.zdrowemiasto.pl/hematolog/ , www.szpiczak.org

Bardzo prosimy o pomoc w naszym śmiałym zamierzeniu oraz aktywny udział w pracach na rzecz pacjentów ze szpiczakiem, tak, aby w przyszłości było możliwe całkowite wyleczenie z tego nowotworu.

Z wyrazami szacunku
dr n. med. Artur Jurczyszyn
specjalista w zakresie hematologii oraz chorób wewnętrznych
PREZES FUNDACJI "CENTRUM LECZENIA SZPICZAKA"