Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Nowy wersja programu 5.1

CEWE FOTOKSIĄŻKA - 9 nowości!

  • 2 razy na papierze błyszczącym, kieszonkowa i XXL Panorama!
  • 3 razy na błyszczącym papierze fotograficznym, duża, duża Panorama i XL.
  • 2 razy na matowym papierze fotograficznym, kieszonkowa i duża Panorama.
  • 1 raz CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama w miękkiej okładce.
  • Mała, pasująca do kieszeni kurtki: Mini (11 x 15 cm).

 

Teraz pobierz za darmo

Pomysł roku na prezent! CEWE FOTOKSIĄŻKI i Fotokalendarze na papierze błyszczącym

Nasz program oferuje teraz dużo nowych wersji CEWE FOTOKSIĄŻKI i Fotokalendarzy. Teraz znajdziesz odpowiednią na każdą okazję. Odmiany w druku cyfrowym i na papierze foto otrzymasz teraz na papierze błyszczącym. Dzięki temu, Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA lub Fotokalendarz staną się prawdziwym szlachetnym unikatem  - idealny prezent. Zachowaj swoje najpiękniejsze zdjęcia w najwyższej jakości.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama miękka okładka

Teraz też w miękkiej okładce: CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama jest idealna do prezentacji zdjęć w układzie poziomym (panoramicznych). Format A4 jest idealny do prawidłowego pokazania Twoich prac. Odmiana tej CEWE FOTOKSIĄŻKI dostępna jest także w wartościowej, miękkiej okładce.

Asystent (kreator) CEWE FOTOKSIĄŻKI

Szybkie i kreatywne projektowanie oraz zabawa - asystent CEWE FOTOKSIĄŻKI

Asystent CEWE FOTOKSIĄŻKI wspiera Ciebie (jeśli chcesz) błyskawicznie kreatywnymi propozycjami projektowymi. Dzięki automatycznemu wykrywaniu twarzy i różnym możliwościom oceny zdjęć, Twoje zdjęcia będą prawidłowo wypozycjonowane i uporządkowane. W dziecinnie łatwy sposób powstaną wspaniałe kompozycje obrazów i elegancki projekt CEWE FOTOKSIĄŻKI. Możesz wybierać w licznych, zdefiniowanych stylach. Dzięki temu tworzenie projektu przebiega naprawdę szybko i daje wiele przyjemności!

Szablony, style i składniki projektowe

Dla dopełnienia projektu CEWE FOTOKSIĄŻKI odkryj tysiące składników i elementów projektowych, które jeszcze bardziej upiększą Twój projekt

W nowym programie znajdziesz liczne tła, cliparty i maski. Projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI staje się tym samy jeszcze bardzie wielostronne, a efekt doskonalszy i efektowniejszy. Jeśli w danej chwili nie znajdziesz nic odpowiedniego to poszukaj i pobierz z naszego darmowego centrum pobierania interesującą Ciebie tematykę z licznych dostępnych tam pozycji.

Błyszczący Fotokalendarz

Na cały rok pełen wyjątkowych zdarzeń - Fotokalendarz z błyszczącą powierzchnią

Dzięki temu kalendarzowi możesz na nowo przeżywać, dzień za dniem, najpiękniejsze swoje chwile. Fotokalendarz w formacie A4 lub A3 jest drukowany w wysokiej jakości i na życzenie tez na błyszczącej powierzchni. Twoje zdjęcia nabierają wtedy innego znaczenia. Czy to w domu, czy w biurze lub jako prezent, nadaj swoim najpiękniejszym chwilom w roku nowe znaczenie!