Agnieszka i Mariusz Majewscy

Kroniki rodzinnego szczęścia

Kroniki rodzinnego szczczęścia

Wiele rodzinnych historii, zarówno codziennych, jak i odświętnych, zawiera się w kronikach rodzinnych Agnieszki i Mariusza Majewskich. Od wielu lat bardzo starannie archiwizują swoje wspomnienia. Każdy rok życia rodziny ma własną kronikę. Dzięki temu najpiękniejsze chwile są zawsze na wyciagnięcie ręki. Agnieszka mówi, że to najlepszy sposób na utrwalenie pasji i wspomnień. Mariusz natomiast przywołuje w tym miejscu frazes o płonącym mieszkaniu. Przed ogniem będziemy ratować album ze zdjęciami, nie plik zapisane na twardym dysku. Jeżeli nie utrwalimy naszych wspomnień na papierze, jedno zwarcie może ich nas pozbawić.

Pamiętnik
– moje 9 miesięcy z brzuszkiem

To już drugi pamiętnik napisany przez Agnieszkę. Pierwszy przygotowała będąc w pierwszej ciąży ze starszym synem 2 lata wcześniej. W projektowaniu fotoksiążek jest prawdziwą mistrzynią. Mnogie funkcje programu projektowego opanowała do perfekcji.

„Nasze życie to opowieść składająca się z krótkich historii. Uwieczniając te szczególne momenty przywołujemy wspomnienia i uczucia im towarzyszące.”

– Mariusz Majewski

„Fotografie uświadamiają mi jak szybko nasze dzieci rosną, jak się zmieniają, jak bardzo trzeba pielęgnować każdy dzień spędzony z nimi.”

– Agnieszka Majewska

Dom pełen uczucia

Mieszkanie Agnieszki i Mariusza to ciepłe, pełne wspomnień i uczuć rodzinne gniazdko. Gdzie nie spojrzeć, naszym oczom jawią się wspólne zdjęcia czy sympatyczne napisy. To dom, w którym widać i czuć rodzinne ciepło, które w nim zamieszkuje. Głównymi dekoracjami mieszkania są fotografie gęsto wiszące na ścianach

CEWE FOTOKSIĄŻKA idealna

Agnieszka jest prawdziwą profesjonalistką w projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻEK. Projektuje fotoksiążki zarówno prywatnie, jak również tworzy albumy ślubne dla klientów firmy fotograficznej, którą prowadzą razem z Mariuszem. Domeną Mariusza jest fotografia ślubna, Agnieszka natomiast z fotografii Mariusza tworzy przepiękne historie w postaci fotoksiążek. W projektowanie wkłada wiele serca, wszystkie książki projektuje jak najlepiej potrafi. O wszystkich, które wyszły spod jej „ręki” można powiedzieć, że są perfekcyjne. „Fotoksiążka musi być elegancka, zaskakująca i niepowtarzalna.”

– mówi Agnieszka.

Plan zdjęciowy

Agnieszka i Mariusz na co dzień pracują z drugiej strony kamery, dlatego doskonale wiedzieli, czego od nich wymagamy. Na planie filmowym czuli się wyjątkowo swobodnie. Ze względy na obecność dzieci, towarzyszył nam śmiech i zabawa.