Kolory lata

Wykorzystaj promienie letniego słońca i zainspiruj się kolorem!

Wszystko co nas otacza, zaczyna nabierać barw i kolorów. Daj się ponieść letnim dniom i spraw żeby Twoje lato było wyjątkowe

Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Inspiracja Kolory lata

Lato nabiera kolorów i rozkwita powoli na naszych oczach.

Otaczająca nas tęcza barw, która przybiera na sile na początku lata, blednie gdy lato zaczyna już od nas powoli odchodzić. Wykorzystajmy zatem jego intensywne, jeszcze nasycone wiosną, świeże kolory i zróbmy jak najwięcej swoich wyjątkowych zdjęć. Co przywodzi Ci na myśl kolor żółty? Czy nie kojarzy Ci się z ciepłym i pięknym nastrojem. Zasada ta działa również w przypadku zdjęć. Ciepłe, żółte światło tworzy szczególną atmosferę i jest niezwykle przytulne. Dotyczy to zarówno romantycznego zachodu słońca na plaży, jak i nocnych miejskich ujęć.

Inspiracje Kolory lata


Jaka jest Twoja pierwsza myśl gdy zaczynasz myślisz o lecie?

Grillowanie nad jeziorem a, może urlop na plaży z rodziną? Bez względu na to, które widoki są najbliższe twemu sercu nierozłącznie wiążą się one z zapachem gorącego powietrza czy dźwiękiem natury. Właśnie to sprawia że, życie jest wyjątkowe, codziennie inna mieszanka zapachów, dźwięków oraz koloru.

Postaraj się teraz ubrać swój widok w kolory czerni i bieli, widzisz już jak ważny jest kolor. Zdjęcia zawsze przywołują ze sobą niepowtarzalny klimat minionych dni, różne kolory to różne emocje. Zaś dobre zdjęcie, to takie które bez słów przywołuje to co sprawiło że stały się dla nas wyjątkowe. Zapamiętaj swoją letnią historie, umiejętnie wykorzystując swoje letnie zdjęcia.

Inspiracje Kolory lata


Niebieski we wszytkach swoich odcieniach jest uważany zawsze za kolor lata.

Przecież letnie niebo ma w sobie tak wiele odcieni błękitu. Lazurowa woda ma w sobie wszystkie odcienie turkusu, a intensywne odcienie greckiej wyspy każdy widział na zdjęciach już nie raz.
Pamiętaj że lato to niepowtarzalna okazja do zabawy formą i kolorem.
Daj się ponieść swojej fantazji!

 

Inspiracje Kolory lata


Pamiętaj że każdy widok który wiąże się z uśmiechem na Twojej twarzy jest wart zapamiętania. Może być to nawet ten, z otwartego okna Twojego samochodu, gdy wiatr rozwiewa włosy zaś otaczający Cię krajobraz pozwala na uśmiech.
Jeśli chcesz stworzyć swoje perfekcyjnie oświetlone zdjęcie np. w ciemności. Twój aparat przez kilka sekund powinien spokojnie poczekać na uchwycenie tej chwili, odpowiednio wykadrowany i nieruchomy. W tym celu warto użyć statywu, jeśli nie masz takiej możliwości i zdjęcie chcesz zrobić spontanicznie, możesz użyć każdej lustrzanki lub compactu który, ustawisz w odpowiednim miejscu, tak aby stał nieruchomo.

Inspiracje Kolory lata


Natomiast gdy zechcesz zrobić zdjęcie z naprawdę bliska, np. kwiatu. Szukaj rośliny, która rośnie wyżej niż pozostałe. Następnie otwórz migawkę na pięknie rozmytym tle i umieścić pojedynczy kwiat, nawet zbliżenia nasion wyglądają wtedy imponująco.

Zamknij oczy i przenieś się w myślach do swojego najpiękniejszego lata.
Jaki widok mu towarzyszy? Może są to pola słoneczników a, może piękne góry lub urocze miasteczka. Dobre zdjęcie to zawsze uczta dla oka i kamery. Powój sobie na trochę różnorodności i nie wahaj się zmieniać parametry zdjęć czy ustawiania ostrości. Możesz też celowo kreować obrazy lekko nieostre, to sprawi że, każde zdjęcie będzie dla ciebie jak płótno dla artysty.

Inspiracje Kolory lata