Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Pierwsza Komunia Święta

Nadszedł ten ważny dzień! Razem z bliskimi świętujemy pierwszą komunię świętą jednego z członków naszej rodziny. CEWE FOTOKSIĄŻKA pozwala stworzyć właściwe ramy dla licznych, pięknych momentów, które potem będziemy znowu wspólnie wspominać.

Pierwsza Komunia Święta - wykorzystaj nasze wskazówki projektowe.

W dalszej części proponujemy, aby Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ podzielić na kilka rozdziałów. W ten sposób ułatwisz sobie uporządkowanie zdjęć. Poza tym dajemy odbiorcy możliwość szybkiego zorientowania się w treści. Życzymy dużo przyjemności podczas prób, ale przede wszystkim udanej uroczystości.

Tła stron

Dzięki pięknym tłom na stronach Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA dużo zyskuje na wyglądzie. W kategorii "Komunia" znajdziesz dużo odpowiednich i różnorodnych kolorowych wzorów. Wskazówka: wybierz ulubiony kolor swojego dziecka albo dobierz tło do kolorystyki dekoracji.


Rozdziały

Szczególnie interesujące jest umieszczenie różnych zdarzeń z uroczystości w kościele w osobnych rozdziałach. Możesz też operować kolorami. Przyporządkuj każdemu rozdziałowi indywidualny kolor lub także własny styl czcionki. Połączenie obu tych elementów może dać także wspaniały efekt. W dziale "Cliparty" znajdziesz też elementy w różnej kolorystyce.


Ornamenty

Obszar poświęcony na zdjęcia komunijne ujmij w piękne ornamenty. Odpowiednie ornamenty znajdziesz w zbiorze clipartów, które świetnie podkreślą klimat zawartości. Dobieraj je kolorystycznie odpowiednio do poszczególnych szczegółów na zdjęciu, które możesz umieścić na podwójnej stronie i połączyć z sentencją.


Zaproszenia i podziękowania

Czy Twoje dziecko samo zrobiło zaproszenia lub oboje razem zaprojektowaliście je wykorzystując produkty z działu CEWE FOTOKARTKI? Wspaniałym pomysłem jest takie zaproszenie postawić na komodzie, sfotografować i umieścić w CEWE FOTOKSIĄŻCE.