Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Elementy projektowe: style

Za pomocą asystenta CEWE FOTOKSIĄŻKI Twoje zdjęcia zostaną połączone we wspaniały układ z tematycznie dobranymi tłami.

Wspaniałe style w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE Style to predefiniowane tła stron połączone z odpowiednim układem i różnymi elementami projektowymi, takimi jak ramki lub cliparty. Pomagają one uzyskać w CEWE FOTOKSIĄŻCE jednolity styl wszystkich stron. Dzięki temu całe dzieło wygląda profesjonalnie. Style o różnej tematyce są dostępne za pośrednictwem asystenta programu. Masz również możliwość tworzenia i zapisywania własnych stylów, dzięki czemu mogą one zostać wykorzystane w przyszłych pracach.

Elementy projektowe - style

Wspaniałe style w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE Jeśli nie możesz od razu znaleźć odpowiedniego stylu, zawsze możesz pobrać dodatkowe. Kliknij "Pobierz więcej" w podglądzie listy stylów, który wyświetla asystent CEWE FOTOKSIĄŻKI (wymagane połączenie z Internetem). Wtedy wyświetli się szereg dodatkowych stylów, dostępnych do pobrania za darmo.


Elementy projektowe - style

Wspaniałe style w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE Asystent projektowy uwzględni styl wybrany przez Ciebie podczas tworzenia propozycji projektu. Zdjęcia dodawane są do CEWE FOTOKSIĄŻKI w odpowiednim układzie. Oczywiście można potem dokonać indywidualnych zmian, dodawać tekst i inne elementy projektowe.


Elementy projektowe - style