Sprawdź konkursy, baw się i wygrywaj!

Zakończone konkursy

Wypocznij z nami
Wszystkie kolory radości
Cztery pory roku
Moje najciekawsze wspomnienie

Moja przygoda w śląskim ZOO 2014

Moja przygoda w śląskim ZOO 2014
Konkurs fotograficzny "Moja przygoda w śląskim ZOO 2014"

Konkurs dla fanów siatkówki

Konkurs dla siatkarzy
Konkurs fotograficzny "ODKRYJ PIĘKNO SIATKÓWKI"

Tesco i CEWE – Zdjęcie z wakacji!

Tesco i CEWE – Zdjęcie z wakacji!
Tesco oraz CEWE Colo zapraszają do konkursu "Zdjęcie z wakacji!". Do wygrania mnóstwo ciekawych nagród! Wystarczy, że zgłosisz do10 zdjęć wakacyjnych kategoriach.

Najlepsza CEWE Fotoksiążka 2013

Najlepsza CEWE Fotoksiążka 2012
Uroczysta gala finałowa odbyła się w dniach 19-20 czerwca 2014 r.,w Kędzierzynie-Koźlu, mieście w którym swoją siedzibę ma Polska siedziba koncernu fotograficznego, firma CEWE Sp. z o.o Przejdź do wyników konkursu

Moja przygoda w ZOO!

Moja przygoda w ZOO!
Byłeś ostatnio w ZOO? A może jeszcze robiłeś jakieś ciekawe zdjęcia?

Jeśli tak to ten konkurs jest dla Ciebie.

Europa jest piękna 2!

Europa jest piękna 2!
Do konkursu zgłosiliście aż 44 258 zdjęć! To prawdopodobnie największy konkurs fotograficzny w Europie. Rozdaliśmy rejsy, wycieczki, aparaty i kupony wartościowe. Sprawdź zwycięzców i nagrody !

CEWE Konkurs fotograficzny - pokaż swoje świetne zdjęcia

Wiesz doskonale, jak sfotografować zwierzę w ruchu, jak ustawić przesłonę, aby uwidocznić parę nad filiżanką? Zaprezentuj swoje najpiękniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym i weź, jeszcze dzisiaj w nim udział!

Kwalifikowane konkursy maja wiele interesujących tematów. Każdy konkurs fotograficzny ma swoje motto z indywidualną kategorią. Obojętne, czy portret czy zdjęcie makro, czy tylko udane, przypadkowe ujęcie. Fotograficznej fantazji nie stawiamy żadnych granic. Pokaz nam uwiecznione przez siebie szczególne momenty. Wypróbuj na przykład nasz największy i aktualny konkurs "Europa jest piękna". Sprawdź, która kategoria i tematyka: "Miasto i natura", czy "Ludzie" najbardziej Ci odpowiadają i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród. Przeczytaj na naszym blogu pomocne wskazówki i porady, jak zrobić udane zdjęcie.

Znajdziesz tam wiele informacji o tym jak powstawały najciekawsze ujęcia konkursowe. Jak np. zrobić wspaniałe zdjęcie owada na roślinie lub jak sfotografować swojego psa podczas zabawy w wodzie żeby zdjęcie było ostre i nieporuszone? Takie pomysły i wiele innych znajdziesz w naszym obszarze nowinek.

Najlepsze zdjęcia mają szansę na wygranie jednej z dziesięciu wartościowych nagród. Czy to plakat, wycieczka, iPad, bony rabatowe lub lustrzanka - udział zawsze się opłaci!

Kto może wziąć udział i ile zdjęć można zgłosić?

W konkursie fotograficznym może wziąć udział każdy, kto posiada własnoręcznie zrobione zdjęcie i chce je zaprezentować w konkursie. Każdy uczestnik może przesłać do dziesięciu zdjęć.

Kto ocenia?

Nasze Jury składa się z fotografów studiów fotograficznych CEWE i doświadczonych pracowników działów marketingu i PR.

Jury zwraca przede wszystkim uwagę na jakość, ostrość i pomysł zdjęcia w odniesieniu do tematu konkursu. Wrażenie wywołane przez zdjęcie musi być zgodne z wyborem kategorii oraz z samą treścią. Głosowane jest tylko jednym z wielu parametrów, dlatego też zdjęcia z niewieloma głosami maja szanse na zwycięstwo.

Przegląd najpiękniejszych zdjęć.

Po ekscytujących głosowaniach i wewnętrznych dyskusjach na posiedzeniach Jury wyłaniani są zwycięzcy konkursu fotograficznego. Potem zwycięskie zdjęcia są prezentowane całej społeczności!