Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

O nas

CEWE - produkujemy ulubioną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i dzięki zautomatyzowanej, przemysłowej produkcji staliśmy się numerem jeden w Europie.

  • CEWE dla Was!

CEWE i CEWE FOTOKSIĄŻKA

CEWE wyprodukowało w roku 2010 ponad 3,8 miliona CEWE FOTOKSIĄŻEK i jest w skali światowej wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki zdjęć. W roku 1961 Senator Heinz Neumueller założył CeWe Color: firma powstała ze studia oraz sklepu fotograficznego Carl Woeltje w Oldenburgu. W 2014 roku firma zmieniła nazwę na CEWE.

CEWE wywołuje w ciągu roku ponad 3 miliardy zdjęć! Jeżeli założymy, że wszystkie zdjęcia miałyby format 10x15 i ułożylibyśmy je kolejno jedno za drugim, to powstałaby wstęga zdjęć o długości 450.000 km ! I można by ją owinąć 10 razy wokół kuli.

Drukarnia CEWE

Jesteśmy do dyspozycji w całej Europie i w USA!

Wysokojakościowe produkty foto firmy CEWE możesz nabyć w 24 krajach europy oraz w USA. Zatrudniamy ponad 3000 pracowników w wielu zakładach produkcyjnych na całym świecie. Bo już od zawsze dążymy do zaspokojenia wysokich wymagań rynku i zachwycania milionów amatorskich i zawodowych fotografów najwyższą jakością. Stawiamy przy tym na przyszłościowe technologie!

Jakość przez duże "J"!

Konsekwentna filozofia jakości jest dla Ciebie opłacalna. Dowód: jakość naszego oprogramowania oraz CEWE FOTOKSIĄŻEK jest regularnie nagradzana jako zwycięzca testów. Chcielibyśmy, abyś mógł cieszyć się ze swej indywidualnej CEWE FOTOKSIĄŻKI przez całe życie.

Nasz przepis na sukces to stała kontrola jakości!

CEWE stawia na ścisłą kontrolę jakości, aby mieć pewność, że każda CeWe FOTOKSIĄŻKA jest idealna. Stała kontrola całego procesu produkcji gwarantuje, że każda CEWE FOTOKSIĄŻKA spełnia najwyższe standardy jakościowe.

Drukarnia CEWE

Najwyższa jakość!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to cudowna pamiątka i wspaniały prezent. Stwórz w dziecinie prosty sposób swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ za pomocą oprogramowania CEWE Fotoświat. To takie proste i sprawia tyle radości. Ty projektujesz fotoksiążkę - my ją drukujemy i dostarczamy Ci do domu.

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA jest drukowana na najnowszej generacji maszynach do druku cyfrowego. Te maszyny drukujące o zaawansowanej technologii gwarantują oprócz szybkiej produkcji również najwyższą możliwą jakość.

  • Wewnętrzne strony Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI są drukowane na specjalnym grubym papierze. CEWE FOTOKSIĄŻKI mogą zawierać do 154 stron i oferują wiele miejsca na Twoje zdjęcia i teksty.
  • Wydrukowane strony są przycinane z najwyższą precyzją i profesjonalnie bindowane w książkę. Nasze okładki nadają CEWE FOTOKSIĄŻCE dodatkowej stabilności i sprawiają, że Twoja CeWe FOTOKSIĄŻKA jest dostatecznie odporna na szkodliwe czynniki.
  • Już kilka dni po złożeniu przez Ciebie zamówienia, dostarczymy Ci Twoją indywidualnie zaprojektowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ pod wskazany adres.

Twałość

CEWE jest odpowiedzialną firmą - grupa CEWE jest znana ze swojej biznesowej odpowiedzialności i jest przekonana, że przestrzeganie standardów socjalnych, zaangażowania biznesowego oraz odpowiedzialnego ekonomicznego i ekologicznego postępowania są istotnymi czynnikami długofalowego biznesowego sukcesu i akceptacji dla przedsiębiorstwa.

Jako międzynarodowa grupa CEWE, jej firmy prowadzą swoją działalność w zgodzie z narodowymi i międzynarodowymi przepisami prawa, a także z ogólnie uznanymi zasadami etycznymi. Odpowiedzialne działania i zaangażowanie biznesowe są w CEWE tradycją i stanowią integralny składnik kultury przedsiębiorstwa.

O odpowiedzialności i zrównoważonym rozwoju w CEWE świadczy między innymi uzyskany certyfikat FSC ®. Więcej o certyfikacie dla CEWE: Znajdziesz tutaj.

Jeśli masz dalsze pytania, napisz do nas!

Ucieszymy się, jeśli podzielisz się z nami swoimi opiniami o CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Jeśli masz uwagi lub pytania, prosimy o kontakt z nami.

Drukarnia CEWE