Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

Test 7 fotoksiążek PC Format
CEWE FOTOKSIĄŻKA nr 1
w Polsce !

Redakcja PC Format przeprowadziła test 7 fotoksiążek i serwisów do ich projektowania w wydaniu 06/2014.

W teście oceniano: wygodę projektowania, możliwości projektowe programów, jakość wykonania produktu oraz jego cenę i czas realizacji.

Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się 1 miejscem w teście.

Zwycięstwa w testach są potwierdzeniem naszych własnych celów. Zaufaj nam!

Doskonał! PLUS X AWARD

Za pomocą łatwego w obsłudze oprogramowania użytkownik może utworzyć Fotoksiążkę na wysokiej jakości papierze do druku cyfrowego w twardej oprawie. Taki sposób pokazania zdjęć jest najpiękniejsza formą ich prezentacji.

Zwycięzca testów MAC-UP

Redaktorzy czasopisma MAC-UP testowali w wydaniu 03/2011 wersję offline programu największego dostawcy Fotoksiążek. Szczególny nacisk w raporcie z testów położono na możliwości oprogramowania.

Zwycięzca testów w FOTOTEST

Pismo "FOTOTEST" testowało CEWE i siedmiu innych usługodawców pod kątem jakości druku, dokładności wykończenia, obsługi i funkcjonalności oprogramowania projektowego, a także wysyłkę i opakowanie.

Zwycięzca testów w DigitalPhoto

Pismo "DigitalPHOTO" testowało CEWE i czterech innych usługodawców pod kątem jakości druku, dokładności wykończenia, obsługi i funkcjonalności oprogramowania projektowego i ogłosiło CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zwycięzcą tego testu.
  • Zwycięstwa w testach są potwierdzeniem naszych własnych celów

Prasa jest zachwycona. Nie ma testu bez jednego zwycięzcy. Zaufaj i przetestuj nas!

FOTOKSIĄŻKI - największy test Fotoksiążek 2012

Fotoksiążki nie zastępują tylko klasycznego fotoalbumu, ale stają się coraz częściej prezentacją portofolio zdjęciowego i firm, dokumentacją zdarzeń i znajdują zastosowanie w wielu innych dziedzinach publikacji. Fotoksiążki są dostępne w wielu różnych formatach, w różnych technika druku i bindowania oraz w przeróżnych okładkach. Pismo "PHOTOGRAPHIE" chciało ustalić, które Fotoksiążki spełniają określone kryteria jakościowe jednocześnie przy akceptowalnej cenie i zakresie usług. W tym celu u ośmiu największych oferentów zamówiono egzemplarze w formacie A4.

Czołowy marka na rynku "Moja CEWE FOTOKSIĄŻKA" zaopatruje liczne sklepy i salony fotograficzne, drogerie oraz sklepy AGD. Przedsiębiorstwo, z siedzibą w Oldenburgu w Niemczech, posiada laboratoria w całej Europie. Do tej pory nie stwierdziliśmy większych odchyłek pomiędzy książkami także, jeśli chodzi o różne kanały dystrybucji.

Oprogramowanie w całym zakresie jest przekonywujące: istnieją uniwersalne wersje na MacOS i Linuksa, oferujące większość funkcji projektowych. Jednocześnie program jest przejrzysty tak, że nie mają z nim problemu nawet początkujący użytkownicy. Znaleziono bardzo mało usterek w programie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Edytor tekstowy jest bardzo dobry i umożliwia formatowanie tekstu w pojedynczym polu tekstowym lub w całej książce. Zapis danych w tle jest doskonały i jest bardzo dużo szablony układów. Książki można konwertować do innych większych formatów lub zastosować inna technikę druku. Jeśli projektujemy książkę z podróży, można dodać mapy, które bazują na aktualnych danych geograficznych.

Wnioski testerów:
"Jesteśmy zadowoleni z oprogramowania CEWE i zamówilibyśmy Fotoksiążke na prawdziwym papierze fotograficznym, ale także jako wydruk cyfrowy... Za CEWE przemawia przede wszystkim duża elastyczność: książki dają się konwertować do różnych formatów i do różnych wersji produktów..."

» Zobacz raport z testów w formacie PDF (otwiera w nowym oknie).

Prasa jest zachwycona. Nie ma testu bez jednego zwycięzcy. Zaufaj i przetestuj nas!

CEWE FOTOKSIĄŻKA zdobywa Plus X Award 2011

Jeśli ktoś chce właściwie utrwalić swoje wspomnienia w postaci obrazu, ten nie korzysta tylko z zapisu na dysku komputera, ale tworzy Fotoksiążkę.
CEWE Fotoksiążka na papierze błyszczącym stawia właśnie na takie rozwiązanie. Dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu użytkownik może szybko stworzyć Fotoksiążkę na wysokiej jakości papierze i w stabilnej sztywnej okładce. Jest to doskonała forma prezentacji zdjęć, budząca silne emocje u osób oglądających gotowe dzieło.

Uwagi jurorów:
CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonuje i wygrywa
dzięki świetnemu oprogramowaniu w kategorii "Komfort obsługi" - "Jeśli użytkownik ma być zadowolony z technicznych nowości i wydajności produktu, oprócz łatwej obsługi musi dysponować przemyślaną instrukcją. Dział programistów, wygląd produktu i komunikacja techniczna muszą doskonale współgrać, aby zagwarantować rzeczowe wsparcie od samego początku tworzenia produktu. Produkty, które są łatwe w obsłudze otwierają drogę dla innowacyjności użytkownika".
CEWE FOTOKSIĄŻKA wygrywa też w kategorii "High Quality" dzięki produktom na papierze błyszczącym - "Jedną z najbardziej wszechstronnych kwalifikacji dla jakości produktu jest świadectwo jakości "High Quality", gdyż obejmuje ono z jednej strony wysiłki producenta, który chce odbiorcy zapewnić jak najlepszą jakość, a z drugiej strony świadectwo to gwarantuje trwałość i zrównoważenie rozwoju produktów. Produkty "High Quality" różnią się pod tym względem o towarów masowych i konsumpcyjnych przeznaczonych do szybkiego spożytkowania i zużycia oraz wymiany. Wysoka jakość produktów to inwestycja w przyszłość."

Prasa jest zachwycona. Nie ma testu bez jednego zwycięzcy. Zaufaj i przetestuj nas!

CEWE FOTOKSIĄŻKA jest zwycięzcą testów MACup 2011

Jeśli ktoś chce właściwie utrwalić swoje wspomnienia w postaci obrazu, ten nie korzysta tylko z zapisu na dysku komputera, ale tworzy Fotoksiążkę.

Zwycięzca testów: CEWE FOTOKSIĄŻKA zwycięża, dzięki ogromnej liczbie opcji Fotoksiążek i szablonów projektowych.
Fotoksiążki budzą pozytywne emocje mimo licznych, istniejących możliwości cyfrowej prezentacji zdjęć. Do ich tworzenia stworzono specjalne oprogramowanie iLife. Ponieważ to oprogramowanie można zainstalować prawie w każdym systemie Mac iLife, to dzięki temu prawie każdy użytkownik może go mieć na swoim pokładzie. Wersja iPhoto jest pomyślana, żeby projektować Fotoksiążki w układzie poziomym, zakres szablonów jest ograniczony, a wysyłka jest dość droga. Testowaliśmy 10 alternatywnych do iPhoto 9 programów z uwzględnieniem oferty produktów, możliwości projektowych i usług zamawiania.
Redaktorzy MACup testowali w wydaniu 03/2011 program offline największego dostawcy Fotoksiążek. Punktem ciężkości testu były możliwości programu.
Wnioski testerów:
"Użytkownik ma więcej problemów z wyborem, gdyż ciągle się musi ograniczać: z jednej strony użytkownicy stykają się dużą liczba funkcji, ale z mało udanym interfejsem użytkownika. Z drugiej strony mamy iPhoto i Aperture mają ciekawy interfejs, ale z niewieloma opcjami przy wyborze i projektowaniu produktów. Zwycięzcą jest CEWE FOTOKSIĄŻKA. Oferuje ogromny wybór formatów, okładek i rodzajów papieru oraz imponuje dużą liczbą szablonów. "

» Zobacz raport z testów w formacie PDF (otwiera w nowym oknie).

CEWE FOTOKSIĄŻKA wyróżniona jako "Najlepszy produkt roku"

Wiodąca firma wśród europejskich usługodawców fotograficznych, została ponownie wyróżniona za swoje wielokrotnie nagradzane oprogramowania CEWE FOTOKSIĄŻKA. Wersja 4.6 została wyróżniona 27. maja 2010r. w ramach światowego konkursu technologii, sportu i stylu życia znakiem Plus X Award w kategorii "Komfort obsługi". Dodatkowo szacowne, międzynarodowe Jury w tym samym roku przyznało znak "Najlepszy produkt roku" w kategorii oprogramowania do zamawiania Fotoksiążek dla CEWE COLOR.
Szczególnie komfortowe dla użytkownika obok nowych szablonów tematycznych i łatwej zmiany formatów są przede wszystkim funkcje asystenta. Pozwala on na selekcję zdjęć z wybranych folderów i umieszcza je automatycznie na stronach Fotoksiążki uwzględniając ustawienia i smak użytkownika. Na przykład z dużej liczby zdjęć potrafi wybrać 2/3 najlepszych. Prosta i intuicyjna obsługa obok koncepcji interfejsu stoi także na pierwszym planie: dla lepszej przejrzystości pokazane są najpierw narzędzia, które są najczęściej używane przy projektowaniu.

Wyróżnienia Plus X Award, który premiuje produkty w sześciu kategoriach, zostały w 2010r przydzielone już po raz siódmy. Uwzględniono 1000 uczestników z 13 branż.

Wnioski: wraz z najpopularniejszym oprogramowaniem CEWE do Fotoksiążki otrzymujesz "Najlepszy produkt roku" także w 2010r.

» Zobacz raport z testów w formacie PDF (otwiera w nowym oknie).

Saturn wraz z CEWE Fotoksiążką zwycięzcą testu Stiftung Warentest

CEWE Fotoksiążka naszego partnera Saturna, zostałą zgłoszona do testu "Stiftung Warentest" w sierpniu 2009 i została jego zwycięzcą. Aktualny wynik testu fundacji „Stiftung Warentest“ potwierdza po raz kolejny: CEWE Fotoksiążka zapewnia wszystkim fanom fotografii wysokiej jakości wykończenie i wspaniałe oprogramowanie, a zarazem najlepszą jakość z pośród wszystkich producentów fotoksiążek. Jako jedyny z 13 oferentów, Saturn otrzymuje za swoją CEWE Fotoksiążkę 2,3 punkta i ocenę DOBRY.
Fundacja „Stiftung Warentest“ testowała ulubiony format użytkowników, Fotoksiążki A4 z 24-26 stronami.

Wniosek: CEWE wraz z swym partnerem ponownie zapunktowała jakością i serwisem.

» Zobacz raport z testów w formacie PDF (otwiera w nowym oknie).

Zrób sam Fotoksiążkę - zwycięzca testu CEWE FOTOKSIĄŻKA

"Droga do własnej Fotoksiążki jest bardzo prosta: zaprojektować programem projektowym Fotoksiążkę, wysłać przez Internet do producenta i po paru dniach można ją odebrać. Wszyscy znani dostawcy mają także wersją programu projektowego na Maca, wszystkie są darmowe. Najpopularniejsza Fotoksiążka jest w twardej okładce. "

"Fotoksiążka po naciśnięciu guzika. Większość programów projektowych udostępnia możliwość stworzenia projektu automatycznie, tylko program iCalamus, nie ma takiej funkcji. Tryb automatyczny najlepiej funkcjonuje w przypadku programu Cewe Color, tutaj przykładowo możliwe jest rozdzielenie 77 zdjęć na dokładnie 32 stronach."

Wniosek: "KORZYSTNE - najlepszy całkowity pakiet dostarcza Cewe ..." - w swoim najpopularniejszym w Europie oprogramowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Fotoksiążka dla każdego - najnowszy test w czasopiśmie PC Format

W numerze 9/2009 poradnika komputerowego PC Format został zamieszczony test "serwisów wykonujących albumy ze zdjęciami". W teście tym sprawdzano: program do tworzenia fotoksiążki, realizację zamówienia, pomoc jaką dostarcza producent oraz efekt pracy czyli jakość i wykonanie fotoksiążki.

CeWe Fotoksiążka zajęła pierwsze miejsce z wynikiem "Bardzo dobry".

Do naszych plusów zaliczono: bardzo dobry program, bardzo dobrą jakość produktu oraz przejrzystą stronę www.

CEWE FOTOKSIĄŻKA w twardej oprawie - więcej niż bardzo dobra

W majowym wydaniu czasopisma Foto-Kurier został przeprowadzony test CeWe Fotoksiążki. Nasza CeWe Fotoksiążka zdobyła notę "Więcej niż bardzo dobry". W teście, który nosi nazwę "Nie tylko dla orłów", została bardzo wyraźnie zaakcentowana prostosta obsługi programu CeWe FotoŚwiat.

cyt:"Podczas produkcji fotoksiążki, do celu – jeśli zechcemy – poprowadzi nas komputerowy asystent, a my później, po wstępnym ułożeniu zdjęć przez program, wprowadzimy drobne lub większe korekty w tym, co wykonał on sam."

Zapraszamy do zapoznania się z całością testu zamieszczonego w ostatnim wydaniu czasopisma Foto-Kurier (05-2009).

CEWE wygrywa w kategorii "innowacyjność"

Wielu obserwowało premiery na Fotokinie 2008: na powierzchni większej niż 2000 metrów kwadratowych w 'Hall of Fame' Plus X Award przyznano ponad wyróżnień 70 innowacyjnym zwycięskim produktom z obszaru elektroniki użytkowej. 'Hall of Fame' Plus X Award stanowi centrum zainteresowania publiczności, mediów i handlowców od 2005r. na międzynarodowej wystawie w Berlinie, a także po raz pierwszy w tym roku na targach techniki domowej w Koloni.

Ze względu na swoja różnorodność 'Hall of Fame' największa europejska strefa konkursowa von dla technologii, sportu i stylu życia stanowi "neutralną strefę" dla szczytowych technologii. Szacowne Jury Plus X Award wyróżnia, co roku najlepsze produkty w kategoriach innowacyjności, wyglądu, łatwości obsługi i ekologii oraz po raz pierwszy w tym roku w kategoriach ergonomia i funkcjonalność.

"Dzięki stabilnemu rozwojowi rynku fotograficznego i obrazowania konieczna się staje, z punktu widzenia menadżerów Plux X Award, dodatkowa jesienna ocena."

Pomiędzy nagrodzonymi produktami CEWE wygrywa swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĄ PRO w kategorii "Innowacyjność". Wyróżnienie zostało następująco skomentowane przez Plus X Award:

"Program CEWE FOTOKSIĄŻKI PRO do projektowania Fotoksiążek wyróżnia się pozytywnie spośród innych produktów na rynku, gdyż CEWE COLOR łączy profesjonalny Know-how w projektowaniu Fotoksiążek z prostą i intuicyjną obsługą. Kreatywnemu projektantowi nie stawia się w tym oprogramowaniu żadnych ograniczeń, przy czym ambitny fotograf może sięgnąć do ponad 250 profesjonalnych szablonów projektowych."

Wnioski Jury:

  • łatwa i intuicyjna obsługa;
  • indywidualne dostosowanie projektu lub wykorzystanie do 250 szablonów;
  • program może być pobrany za darmo ze stron internetowych CeWe.

» Zestawienie zwycięskich produktów str 1

» Zestawienie zwycięskich produktów str 2

Postęp dzięki kreatywności, jakości i usługom

CEWE FOTOKSIĄŻKA została zwycięzcą testu w aktualnym wydaniu pisma CHIP "Foto Video Digital".
Magazyn testował łącznie dwunastu dostawców Fotoksiążek. CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonała swoją ogromną kreatywnością i swobodą projektowania.
Mało który dostawca dostarcza tak fantastycznych możliwości w projektowaniu indywidualnej Fotoksiążki: dowolne układy, dowolne ułożenie zdjęć na stronach, wspaniałe, gotowe tła i dużo więcej. Podczas kreowania swojej osobistej Fotoksiążki użytkownik nie napotyka praktycznie żadnych ograniczeń.

Więcej wolności w projektowaniu - intensywniejsze kolory, lepszy układ

Czasopismo fachowe Chip testował łącznie dwunastu dostawców Fotoksiążek. CEWE zostało jednogłośnie zwycięzcą.

CEWE FOTOKSIĄŻKA przekonała swoją kreatywnością, swobodą projektowania i jakością.
Dzięki asystentowi CEWE FOTOKSIĄŻKI użytkownik może bardzo łatwo stworzyć pierwszy projekt w wybranym przez siebie układzie. Nie tutaj granic dla fantazji: zdjęcia można powiększać, pomniejszać, opisywać, dowolnie umieszczać na stronach i dużo więcej.

Zdecyduj się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, jeśli chcesz zrobić coś więcej ze swoimi zdjęciami.