“Pamiętnik”

autor: Agnieszka Majewska

Pięknie zaprojektowana CEWE FOTOKSIĄŻKA opowiadająca historię oczekiwania przyszłej mamy oraz bliskich na pojawienie się nowego członka rodziny. Autorka fotoksiążki opisuje nie tylko dokładnie jej samopoczucie oraz nastrój w trakcie ciąży, ale również przedstawia poradnik dla każdej przyszłej mamy. “Pamiętnik” to nie tylko fotoksiążka o ciąży. To także kilka innych ciekawych wydarzeń, które miały miejsce w tym czasie.

Zdaniem Jury to właśnie ta CEWE FOTOKSIĄŻKA zasłużyła na miano tej najpiękniejszej. To prawdziwy majstersztyk – zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej.

Gala finałowa 2016

Czwarta edycja konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA roku właśnie dobiegła końca. W trakcie 6 miesięcy trwania konkursu wyłoniliśmy 12 najlepszych fotoksiążek, z których każda nosiła miano fotoksiążki miesiąca. Ostatniego laureata wyłoniliśmy głosami internatów w lutym 2016 roku.

O tym, które fotoksiążki przechodzą do ścisłego finału decydowało Jury, w którego skład wchodzili profesjonalni fotografowie oraz specjaliści z firmy CEWE. W każdym miesiącu członkowie Jury stawali przed wyjątkowo trudnym wyborem, co świadczy o coraz wyższej jakości fotoksiążek zgłaszanych do konkursu. Dodatkowo, co miesiąc, internauci swoimi głosami wybierali drugiego laureata miesiąca. Tutaj również walka toczyła się do ostatniej minuty, często jedynie kilka głosów zaważało o wygranej konkretnego projektu. Jury oraz internauci wybierali w tym roku już z ponad 1300 konkursowych fotoksiążek. Wszystkich laureatów zaproszono do siedziby firmy CEWE w Kędzierzynie-Koźlu na uroczysty Wielki Finał konkursu, gdzie dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje. Zwiedzanie laboratorium oraz wykłady fotograficzne umiliły pobyt naszym gościom. Emocje towarzyszyły nam przez cały dzień.

Wybór najlepszej
CEWE FOTOKSIĄŻKI roku 2015

W centrum uwagi podczas Finałowej Gali nie byli tylko laureaci, ale przede wszystkim zwycięskie fotoksiążki - pełne wspomnień oraz osobistych historii.
Dlatego też głosowanie i wybór zwycięzcy, zaplanowany na koniec dnia, wzbudził najwięcej emocji. System głosowania był przejrzysty i prosty.

Każdy członek Jury dysponował czterema piłkami pingpongowymi, którymi dowolnie dysponując oddawał głosy na swoich faworytów.

Zwyciężczyni nagrody głównej
10 000 zł na podróż marzeń z Itaką!

CEWE chętnie wspiera
dobre inicjatywy

Już kolejny raz firma CEWE pomaga innym. Od 2014 roku wspieramy działania „SOS Wioski Dziecięce” na całym świecie. W tym roku symboliczne wręczenie czeku o wartości 10 000€ dla "SOS Wioski Dziecięce" odbyło się podczas Gali Finałowej konkursu CEWE FOTOKSIĄŻKA 2015. Czek odebrała przedstawicielka stowarzyszenia - Pani Olga Fąfara.

Nowa edycja konkursu
CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2016

1 maja 2016 ruszyła nowa edycja konkursu "CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2016". Po raz kolejny do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci 16 aparatów fotograficznych oraz vouchery na wykonanie fotoksiążek o wartości 50 PLN dla każdego uczestnika. Nagroda główna to ponownie wycieczka marzeń o wartości 10 000 PLN. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2016