“Kasia i Bartek. Wczoraj miałem, dziś mamy”

autor: Katarzyna Ryznar

Podróżując we dwoje poznaje się nie tylko miejsca, ale i siebie wzajemnie. A że takie wyprawy warto uwieczniać na zdjęciach wiedzą doskonale Kasia i Bartek. Ci młodzi studenci najpierw zdobyli wzajemnie swoje serca, a następnie… podbili serca jury dzięki swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Projekt o tytule „Kasia i Bartek. Wczoraj miałem, dziś mamy” jest nie tylko ich zbiorem wspólnych zdjęć z różnych wyjazdów, ale i CEWE FOTOKSIĄŻKĄ ROKU 2017. Młodzi studenci zwyciężyli w 6 edycji ogólnopolskiego konkursu CEWE, gdyż wykazali się dużą dozą kreatywnego wykorzystania możliwości jakie oferuje nasze oprogramowanie do tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK. Nagroda w postaci 10 000 zł na podróż marzeń trafiła w dłonie młodych ludzi, którzy mówią, że nie spodziewali się zwycięstwa, ale jak widzimy przyjemność z podróżowania, fotografowania i tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK może dawać dodatkowe korzyści. Gratulujemy raz jeszcze!

Gala finałowa

Uroczysta gala finałowa konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU to już tradycja. Zapraszamy na nią zdobywców tytułów CEWE FOTOKSIĄŻEK MIESIĄCA wraz z osobami towarzyszącymi - te comiesięczne laury przyznaje zarówno jury, jak i internauci. Tym razem gośćmi byli najlepsi twórcy biorący udział w 6 edycji plebiscytu, a trzy najlepsze projekty wybrało jury.

Ten ogólnopolski konkurs na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU spotyka się z coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród naszych klientów, ale i mediów, dlatego po raz pierwszy przenieśliśmy imprezę z Kędzierzyna-Koźla do Warszawy. Pozytywna rywalizacja, integrowanie się poprzez wspólną pasję do fotografii i uroczysta atmosfera to coś charakterystycznego dla tego eventu. 

CEWE FOTOKSIĄŻKA 2017
najlepsza z najlepszych

Kulminacją finału było oczywiście spotkanie w warszawskiej restauracji „Winosfera” i wręczenie nagród. Event poprowadził znany dziennikarz Bartek Jędrzejak, a my nagrodziliśmy młodzieńczą fantazję podróżującej pary studentów. Doceniliśmy sentymentalne podejście małżeństwa, których miłość do wyjazdów i fotografii dojrzewa całe życie. Daliśmy się też urzec oryginalnemu pomysłowi matki dwójki dzieci, która pokazała, że CEWE FOTOKSIĄŻKĄ da się opowiedzieć naprawdę wszystko.

 

Zdobywcy nagrody głównej
10 000 zł na podróż marzeń z Itaką!

Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2017

CEWE chętnie wspiera dobre inicjatywy

Hasłem przewodnim CEWE jest „Journey of Joy”. To podróż w towarzystwie radości, którą chcemy się dzielić z otaczającym nas światem. Dlatego nie zapominamy o innych i chętnie angażujemy się w ciekawe inicjatywy. Jedną z takich pozytywnych aktywności społecznych jest projekt „SOS Wioski Dziecięce”, który systematycznie wspieramy od 2014 roku. Podobnie jak podczas poprzednich uroczystych Gali Finałowych konkursu na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU, teraz również wręczyliśmy fundacji czek o wartości 10 000 €. Wierzymy, że „Journey of Joy”, czyli podróż z radością, będzie trwała, a my zabierzemy w nią małych, uśmiechniętych pasażerów.

Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2017
Konkurs CEWE FOTOKSIĄŻKA roku 2017

Nowa edycja konkursu
CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2018

Zakończyła się 6 edycja, ale już trwa 7. Może tym razem to Ty sięgniesz po laur CEWE FOTOKSIĄŻKI ROKU i wygrasz, którąś z atrakcyjnych nagród?

Wycieczka marzeń z ITAKĄ, aparaty fotograficzne i vouchery od CEWE już czekają na laureatów kolejnej edycji. Zapraszamy do udziału.