Wspieramy, pomagamy, angażujemy się!

Wspieramy, pomagamy, angażujemy się!

CEWE to dużo więcej niż tylko producent Fotoksiążki nr 1 w Polsce i Europie.

Jako lider branży foto angażujemy się w inicjatywy non-profit dając przykład do naśladowania!

Pobierz nasz darmowy program - zwycięzcę wielu testów.

SOS dla dzieci – CEWE przekazuje 10 000 Euro !

CEWE pomaga SOS dla dzieci w Ghanie

CEWE Fotoksiążka sponsorem najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego w Polsce.

CEWE Fotoksiążka sponsorem najbardziej prestiżowego turnieju tenisowego w Polsce.
Na turniej składa się dwanaście spotkań w 11 miastach. Nagrody w turnieju to 14-karatowa złota rakieta tenisowa, roczny zestaw herbat TEEKANNE oraz CEWE Fotoksiążki.

Pomysł na turniej TEEKANNE CEWE CUP powstał z troski o zdrowy tryb życia u najmłodszych. Co ciekawe twarzą marki w Niemczech jest legenda tenisa, Steffi Graff.

Organizatorem TEEKANNE - CEWE CUP jest Top-Team Szkoła Tenisa Patrycja Lipiec; sponsorami głównymi TEEKANNE Polska i CEWE.

Wsparcie organizacji Dnia Dziecka w Obornikach Śląskich

Wsparcie organizacji Dnia Dziecka w Obornikach Śląskich
Klub motocyklowy DTR złożył serdeczne podziękowania CEWE za okazane wsparcie i pomoc dla wychowanków Domu Nad Stawem w Obornikach Śląskich z okazji zorganizowanego Dnia Dziecka 2013

Wspieramy Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Wspieramy Fundację Ewy Błaszczyk
FUNDACJA „AKOGO?” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza.

Celem Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu .

W lipcu 2013 roku została uruchomiona Klinika BUDZIK jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.

Budowa Kliniki, której koszt wyniósł ponad 20 mln zł, została sfinansowana przez Fundację "Akogo?" dzięki ofiarności wielu darczyńców indywidualnych, firm, fundacji oraz środków UE.

Klinika posiada 15 łóżek, z pełną infrastrukturą niezbędną do hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej dzieci po ciężkich urazach mózgu.

Firma CEWE będąca producentem CEWE FOTOKSIĄŻEK wspiera aktywnie fundacje poprzez możliwość niedopłatnego wydrukowania naszych CEWE FOTOKSIĄŻEK.

Sponsorujemy drużynę „Tauron MKS Dąbrowa Górnicza”

Sponsorujemy drużynę „Tauron MKS Dąbrowa Górnicza”
Sponsorujemy kobiecą drużynę siatkarską „Tauron MKS Dąbrowa Górnicza”. Życzymy samych sukcesów i trzymamy kciuki za nadchodzące rozgrywki w lidze mistrzów!

 

Wspieramy drużynę siatkarską Wspieramy drużynę siatkarską Wspieramy drużynę siatkarską Wspieramy drużynę siatkarską

Wspieramy "CENTRUM LECZENIA SZPICZAKA"

Wspieramy
Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka powstała w Krakowie w 2008 roku. W 2009 roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego. Fundacja pomaga chorym, ich rodzinom, prowadzi działalność wydawniczą, szkoleniową, edukacyjną, działa w promocji i ochronie zdrowia w Polsce.

 

Planujemy w niedalekiej przyszłości zorganizowanie „Centrum Leczenia Szpiczaka”, gdzie będą nowocześnie diagnozowani oraz leczeni chorzy ze szpiczakiem mnogim. Choroba ta jest nowotworem hematologicznym, na który cierpi ponad 1.000.000 osób na całym świecie. W Polsce co roku odnotowujemy około 1500 nowych przypadków zachorowań; aktualnie liczba pacjentów w naszym kraju szacowana jest na około 10.000 osób i z roku na rok przybywa chorych z tym rozpoznaniem z niezbadanych powodów. Pacjenci głównie są leczeni w Klinikach Hematologii oraz Centrach Onkologii. W okresie ostatnich 10 lat średnia długość życia pacjentów ze szpiczakiem mnogim znacznie się wydłużyła, między innymi dzięki wprowadzeniu nowych leków, takich jak: bortezomib, lenalidomide oraz terapia z wykorzystaniem auto-przeszczepienia szpiku kostnego. Aktualnie szpiczak mnogi jest traktowany jako choroba przewlekła. Z uwagi na specyfikę tej choroby sądzimy, iż istnieje potrzeba zorganizowania Centrum, które zajęłoby się pacjentami ze szpiczakiem w sposób kompleksowy oraz interdyscyplinarny od chwili rozpoznania i dalej podczas indywidualnego leczenia. Choroba ta jest bardzo złożona i jej leczenie wymaga doświadczenia oraz współpracy wielu specjalistów tak, aby w sposób optymalny była prowadzona terapia. Mamy marzenie, aby w przyszłym Centrum współpracowali: hematolodzy, nefrolodzy, radioterapeuci, ortopedzi, neurolodzy, rehabilitanci, psycholodzy oraz osoby innej specjalności na rzecz chorych ze szpiczakiem mnogim. Pacjent będzie podmiotem, wokół którego zostaną skupieni lekarze różnych specjalności celem najlepszego prowadzenia oraz leczenia tego trudnego nowotworu, co jest nadrzędnym celem przyszłego Centrum. Planujemy też zorganizowanie Ośrodka Badawczego, gdzie mamy nadzieję na rozwój naukowy w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Centrum będzie współpracować z polskimi oraz światowymi klinikami zajmującymi się szpiczakiem. Aby zorganizować przyszłe zamierzenie powołana w 2008 roku „Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka”, prowadzi swoją działalność, której celem statutowym jest zbieranie środków i funduszy na rozwój przyszłego Centrum. Planujemy również pozyskanie środków oraz dofinansowania z Unii Europejskiej, gdzie takiego Centrum jeszcze wciąż nie ma i mamy nadzieję być pierwsi w Europie. Podobne Centra istnieją już od wielu lat w Stanach Zjednoczonych i panuje opinia, iż tam chorzy są diagnozowani oraz leczeni w sposób najbardziej optymalny na świecie. W przyszłości diagnostykę i terapię będziemy prowadzić nie tylko dla Polaków, lecz również dla wielu obywateli Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje na temat szpiczaka mnogiego można znaleźć na stronach: www.myeloma.org, www.myeloma.cz, www.szpiczak.org.pl, www.multiplemyeloma.org.

Bardzo prosimy o pomoc w naszym śmiałym zamierzeniu oraz aktywny udział w pracach na rzecz pacjentów ze szpiczakiem, tak, aby w przyszłości było możliwe całkowite wyleczenie z tego nowotworu.

Z wyrazami szacunku
dr n. med. Artur Jurczyszyn
specjalista w zakresie hematologii oraz chorób wewnętrznych
PREZES FUNDACJI "CENTRUM LECZENIA SZPICZAKA"